f
 
606 966 305 795 203 407

Dworek Leśna Cisza - oaza piękna i spokoju

Sala na wesele w Ropczycach i Dom weselny w Sedziszowie Małopolskim

 

Dworek Leśna Cisza znajduję się w małej miejscowości Wiercany w powiecie ropczycko – sędziszowskim na Podkarpaciu. Można organizować tam rozmaite imprezy okolicznościowe takie jak wesela, komunie, bankiety i wiele innych. Dla gości istnieje także możliwość noclegu, do użytku oddano 10 miejsc noclegowych.

 

Jednym z wielu atutów przybycia do nas jest cisza, gdyż dworek znajduje się na uboczu, kilkaset metrów od domostw. Dworek otacza piękna przyroda. Wkomponowany jest w leśne poszycie i otoczony łanami zbóż, które latem są żółte niczym słońce. Dodatkowym urokiem są piękne pagórki i wzniesienia. Piękno przyrody sprzyja miłemu spędzeniu czasu w Dworku Leśna Cisza, a imprezy tam organizowane nabierają jeszcze większego uroku.

 

Cała miejscowość Wiercany, w której znajduje się dworek, cechuje się pięknym krajobrazem przyrodniczym. Brak przemysłu ciężkiego w najbliższych okolicach, sprawia, że środowisko naturalne miejscowości jest bardzo czyste, a tym samym posiada walory rekreacyjne i zdrowotne. Przez Wiercany przepływa rzeka Bystrzyca – dopływ Wielopolki.

 

Dotarcie do miejscowości Wiercany nie jest trudne, gdyż posiada ona dogodne połączenia komunikacyjne. Dwór jest na uboczu, jednak w ciągu kilku minut można dotrzeć do pobliskiego miasta jakim jest Sędziszów Małopolski. Do najważniejszego miasta województwa Podkarpackiego, jakim jest Rzeszów dzieli odległość około 25 km, dzięki czemu bardzo szybko można dotrzeć na lotnisko czy też kolej z międzynarodowymi połączeniami.

Iwierzyce Sędziszów Małopolski Ropczyce Wielopole Skrzyńskie
Będzienica, Bystrzyca, Iwierzyce, Nockowa, Olchowa, Olimpów, Sielec, Wiercany, Wiśniowa. Będziemyśl, Boreczek, Borek Wielki, Cierpisz, Czarna Sędziszowska, Góra Ropczycka, Kawęczyn, Klęczany, Krzywa, Ruda, Szkodna, Wolica Ługowa, Wolica Piaskowa, Zagorzyce Dolne, Zagorzyce Górne Brzezówka, Gnojnica Dolna, Gnojnica Wola, Lubzina, Łączki Kucharskie, Mała, Niedźwiada, Okonin Broniszów, Brzeziny, Glinik, Nawsie, Wielopole Skrzyńskie